Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop
kynychova-shop.cz // shop -  hanka kynychová
www.kynychova-shop.cz - oficiální e-shop Hanky Kynychové © 2001 - 2015
AloeLive Imunita 1000 ml
Náhled
AloeLive Imunita je potravinový doplněk obsahující šťávu z aloe a plodů bezu černého, který příznivě ovlivňuje funkci imunitního systému.
Popularita Popularita
Výrobce Pharma Activ
Dostupnost Skladem 2 ks
Kód položky
Cena bez DPH 346,96 CZK
DPH 15 %
Cena s DPH 399,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
  • Galerie (0)
AloeLive Imunita má vysoký obsah aloe a černého bezu. A blahodárné účinky nejsou všechno, navíc i skvěle chutná. Lahodná chuť černého bezu je doplněna o příchuť maliny a doslazena je výtažkem z listů stévie. Na svou denní dávku se budete doslova těšit.

Šťáva z Aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání, zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Důkladný sběr listů aloe, lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny bez kůry a použití patentované metody sběru garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy včetně veškerých nejcennějších blahodárně účinkujících složek.

Šťáva z Aloe vylisovaná z dužiny může být užívána libovolně dlouho, vždy, když to náš organizmus potřebuje. Aloe obsahuje řadu látek, které posilují imunitní systém člověka. Mezi nimi vyniká zejména acemanan a glykosidová sloučenina aloeride. Pokud se makrofágy (buňky požírající bacily), lymfocity T (buňky intoxikující bacily) a lymfocity B (buňky vytvářející speciální protilátky) dostanou do kontaktu s výše uvedenými látkami, vzrůstá několikanásobně jejich efekt.

Aloe také představuje důležitou složku hydratačních, regeneračních a výživných krémů a masek, mýdel, šamponů a vlasových balzámů. Skutečně kvalitní kosmetika musí obsahovat minimálně 20 % složek z Aloe.

Složení v 50 ml
30 g šťáva z aloe pravé (Aloe barbadensis), 536 mg sušená šťáva z plodů bezu černého (Sambucus nigra), 100 mg malinová šťáva (Rubus idaeus), xanthanová guma (zahušťovadlo), xylitol (stabilizátor), kyselina citrónová (regulátor kyselosti), sorbát draselný (konzervační látka), steviolové glykosidy (sladidlo)

Dávkování
Užívejte 50 ml (5 lžic) denně.

Balení
1 000 ml - dávka na 20 dní
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • QR KÓD
QR kod