Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop
kynychova-shop.cz // shop -  hanka kynychová
www.kynychova-shop.cz - oficiální e-shop Hanky Kynychové © 2001 - 2015
Colafit SLIM s Glukomannanem 120 tob.
Náhled
Colafit SLIM s glukomannanem přispívá v rámci nízkoenergetické diety ke snížení hmotnosti a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.
Popularita Popularita
Výrobce Dacom Pharma, s.r.o.
Dostupnost Na objednávku
Kód položky 2828813
Cena bez DPH 392,40 CZK
DPH 15 %
Cena s DPH 451,26 CZK
ks
  • Podrobný popis
  • Galerie (0)
Colafit SLIM s glukomannanem přispívá v rámci nízkoenergetické diety ke snížení hmotnosti a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Balení:
120 tobolek, dávka na 20 dní

Složení v 1 tobolce:
Glukomannan 500 mg
Chitosan 150 mg
Vápník z vaječných skořápek (uhličitan vápenatý) 40 mg
Vitamín C (kys. Askorbová) 10 mg
Kolagen typu I lyofilizovaný (atelokolagen) 1 mg
Chrom (pikolinát chromitý) 5 #g
Obal tobolky obsahuje: želatinu

Denní dávka, 6 tobolek, obsahuje:
Glukomannan 3000 mg
Chitosan 900 mg
Vápník z vaječných skořápek (uhličitan vápenatý) 240 mg (30% DDD)
Vitamín C (kys. Askorbová) 60 mg (75% DDD)
Kolagen typu I lyofilizovaný (atelokolagen) 6 mg
Chrom (pikolinát chromitý) 30 #g (75% DDD)
DDD - denní doporučená dávka

Doporučené dávkování:
V rámci nízkoenergetické diety, 3 krát denně 2 tobolky 30 minut před jídlem, dobře zapít 1-2 sklenicemi vody. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotevírají.

Popis složek:
Glukomannan je přírodní polysacharid, vláknina, která v žaludku mírně nabobtná a zgelovatí. Tím dojde k zaplnění žaludku, vytvoří se pocit nasycenosti. Člověk nemá potřebu přejídat se, a tím přispívá ke snížení hmotnosti.
V rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti
Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (Podmínka: Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 4 g glukomannanu denně)
Chitosan # nevstřebatelný polysacharid s vysokou vazebnou schopností. Při přívodu 3 g chitosanu denně přispívá chitosan k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.
Chrom - přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi
Vápník - Je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Přispívá k vyváženému stavu mezi příjmem a výdejem energie (nemělo by tedy docházet k přírůstku či úbytku hmotnosti)
Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, zubů a kůže.
Při vývoji Colafit Slimu s glukomanannem jsme vycházeli z principu, že chceme nejen hubnout, ale zároveň se chránit tak, abychom netrpěli nedostatkem látek, které by mohly organismu při dodržování různých diet chybět. Mysleme nejen na snížení hmotnosti, ale i na udržení zdraví. Krása a zdraví jdou totiž ruku v ruce.

Skladování:
Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Hmotnost obsahu: 105,7 g # 5 %

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Přirozeně neobsahuje cukr.
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • QR KÓD
QR kod