Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop
kynychova-shop.cz // shop -  hanka kynychová
www.kynychova-shop.cz - oficiální e-shop Hanky Kynychové © 2001 - 2015
DVD Hejbejse 8 Total body forming
Náhled
TOTAL BODY FORMING je totální zformování a vytvarování celého těla. Během padesáti minutového tréninku si procvičíte a posílíte všechny partie svého těla, a to od ramen až po lýtka. Tato lekce je velmi oblíbená a vyzkoušená na klientkách v mém fitku a
Popularita Popularita
Výrobce Hanka Kynychová
Dostupnost Na objednávku
Kód položky 15
Cena bez DPH 115,70 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 140,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
  • Galerie (0)
TOTAL BODY FORMING je totální zformování a vytvarování celého těla.
Během padesáti minutového tréninku si procvičíte a posílíte všechny
partie svého těla, a to od ramen až po lýtka. Tato lekce je velmi oblíbená a vyzkoušená na klientkách v mém fitku a právě ony byly impulsem ke vzniku tohoto tréninku a DVD.

Co budete potřebovat?
Podložku na cvičení, posilovací činky a gumičku. Cvičební nářadí můžete nahradit vahou vlastního těla.

Pokud se budete chtít věnovat jen vytvarování partie břišních svalů, ráda bych Vás upozornila na DVD z edice hejbejse s číslem sedm, které jsem nazvala BŘIŠNÍ PEKÁČ. Na něm najdete trénink, který Vám tuto partii vytvaruje podle vašich představ.

Takže, jdeme na to, čeká nás spousta práce ale první výsledek se dostaví už během 14 dní při tréninku 2x týdně. Cvičení Vás určitě povzbudí, ale nezapomeňte na to, že ruku v ruce jde cvičení s výživou.

Těším se na Vás všechny, kteří chtějí prožít svůj život aktivně a kteří si chtějí užívat svého zdraví.

  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • QR KÓD
QR kod