Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop
kynychova-shop.cz // shop -  hanka kynychová
www.kynychova-shop.cz - oficiální e-shop Hanky Kynychové © 2001 - 2015
Acaí 100% čístý prášek 50g
Náhled
Acai berry představuje komplex vitamínů, minerálů, nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů a mnohých dalších látek.Síla acai je skryta v tmavě fialových bobulích s vysokým obsahem antioxidantů, především polyfenolů.Neobsahu
Popularita Popularita
Výrobce
Dostupnost Na objednávku
Kód položky
Cena bez DPH 198,35 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 240,00 CZK
  • Podrobný popis
  • Galerie (0)
Popis produktu:
Acai berry představuje komplex vitamínů, minerálů, nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů a mnohých dalších látek.Síla acai je skryta v tmavě fialových bobulích s vysokým obsahem antioxidantů, především polyfenolů.Neobsahuje geneticky modifikované plodiny. Neobsahuje lepek. 100% čisté acai berry- mleté plody.
Acai Berry
" Přirozeně se vyskytuje v Jižní Americe - především Brazílii, kde se sbírá z vršků palem v srdci Amazonského pralese (uměle se nepěstuje, ani nehnojí).
" Původní indiánské kmeny jej používají jako mocný zdroj síly a energie, pro komplexní čištění těla a zabránění předčasného stárnutí organismu.
" Nejnovější vědecké výzkumy prokázaly, že se jedná o jedno z nutričně nejhodnotnějších jídel na světě (obsahuje bohatý komplex vitamínu A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D a E, dále chrómu, hořčíku, zinku, železa, vápníku, Omega 3, 6 a9 nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů a mnohých dalších látek).
" Největší síla se skrývá v extrémně nadprůměrných hodnotách antioxidantů (10 x více než hroznové víno, 20 x více než borůvky, celková hodnota ORAC činí 102 700).
" Stalo se naprostým hitem především v USA a Austrálii, mezi oddané konzumenty Acai patří například Megan Fox, Jessica Alba, Eva Mendes, Denise Richards, Brad Pitt, Black Eyed Peas, profesionální surfař Kelly Slater nebo baseballový tým Boston Red Sox.
Složení:
Euterpe oleracea prášek - Acai berry
Dávkování:
1 čajovou lžičku přimíchejte do jogurtu, džusu, koktejlu.
Balení:
50 g
Upozornění:
Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě od 25 °C v uzavřeném obalu.

  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • QR KÓD
QR kod