Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop
kynychova-shop.cz // shop -  hanka kynychová
www.kynychova-shop.cz - oficiální e-shop Hanky Kynychové © 2001 - 2015
DVD Hejbejse 18. postava snů
Náhled
A co vás v tomto šestitýdenním programu čeká? Trénink obsahuje 7 cvičebních jednotek, stejně jako je dní v týdnu, plus jeden blok na rozehřátí. Společně tedy budeme cvičit každý den 15 - 20 minut a vždy procvičíme několik svalových partií. Během týdne
Popularita Popularita
Výrobce Kynychová
Dostupnost Skladem 353 ks
Kód položky 300
Cena bez DPH 115,70 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 140,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
  • Galerie (0)
Postava snů

Každým dnem blíž k vysněné postavě!

Šestitýdenní cvičební program, díky němuž získáte tělo snů.

Trénink, který vám zaručí procvičení všech svalových partií.Dobrý den, milé dámy,

jsem ráda, že se opět setkáváme při společném cvičení prostřednictvím mého dalšího DVD z edice Hejbej se. Tentokrát jsem se rozhodla trénink koncipovat jako přípravu vašeho těla na chvíle, které jsou pro vás důležité a zásadní. Chvíle, kdy se chcete cítit dobře a vypadat skvěle, jako je dovolená, svatba, ples, promoce, osudová schůzka či důležitý večírek.

DVD je určeno i těm z vás, které jste se rozhodly změnit svůj životní styl, chcete zatočit s problematickými místy na vaší postavě a být prostě dokonalé. Bude tak plnit funkci vašeho spojence či parťáka na cestě ke krásné a zdravě vypadající postavě.

Dobře vypadat, dobře se cítit a mít se rád, to vše z vás udělá spokojené a silné osobnosti. Proto bych byla ráda, kdybyste tento trénink braly jako výzvu a nevzdávaly se po prvních odcvičených minutách.


A co vás v tomto šestitýdenním programu čeká?
Trénink obsahuje 7 cvičebních jednotek, stejně jako je dní v týdnu, plus jeden blok na rozehřátí. Společně tedy budeme cvičit každý den 15 - 20 minut a vždy procvičíme několik svalových partií. Během týdne pak procvičování jednotlivých partií několikrát zopakujeme. Pokud pro vás budou některé cviky neznámé, věřte, že si pod mým vedením vše brzy osvojíte a každý trénink pro vás pak bude snazší a snazší. Malý neúspěch v podobě nezvládnutí cviku berte jako motivaci pro další trénink.
Po čase můžete jednotlivé bloky obměňovat (např. v úterý můžete cvičit blok páteční a v pátek například nedělní), aby byl váš trénink pestřejší.

Věřím, že vám tento šestitýdenní program udělá radost a vaše postava se změní tak, abyste byly spokojené. Určitě ale budete potřebovat několik šestitýdenních opakování tohoto DVD, aby se vaše tělo stalo opravdu snovým!
Dobré náladě a dobrému pocitu z toho, že jsem se rozhodla pro sebe něco udělat, třikrát nahlas hejbej se - hejbej se - hejbej se.

Vaše Hanka Kynychová  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • QR KÓD
QR kod