Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop
kynychova-shop.cz // shop -  hanka kynychová
www.kynychova-shop.cz - oficiální e-shop Hanky Kynychové © 2001 - 2015
DVD Hejbejse 2
Náhled
Obsah DVD HEJBEJSE 2., navazuje a je přímým pokračováním prvního dílu HEJBEJSE 1.
Popularita Popularita
Výrobce Hanka Kynychová
Dostupnost Skladem 613 ks
Kód položky 7
Cena bez DPH 90,91 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 110,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
  • Galerie (0)
Obsah DVD HEJBEJSE 2., navazuje a je přímým pokračováním prvního dílu HEJBEJSE 1.
Vaše kondice, je už dobře nastartovaná a můžete tak zvětšit objem a pestrost jednotlivých cviků. Ke cvičení využijete opět pouze váhu vlastního těla. Žádné cvičební nářadí nepotřebujete, pouze cvičební podložku.

Na DVD najdete dva tréninky, jednak strečinkový program pro protažení celé páteře, od cviků na uvolnění krční až po bederní část zad, tak i na ostatní zkrácené partie včetně hýždí a stehen. Posilovací trénink je výběr nových posilovacích cviků, zaměřených na formování břišních svalů, hýždí a stehen.

Celý cvičební program jsem natáčela u moře s pocitem přenést na Vás pohodu a radost ze cvičení, kterou prožívám i já.

Jakmile budete mít pocit, že vaše kondice je na dobré úrovni a máte pocit, že zvládnete náročnější cvičení, můžete si zacvičit např. P-Class HEJBEJSE 3. nebo P-Class s posilovací gumou HEJBEJSE 4.
Na těchto cvičebních programech najdete aerobní tréninky, které jsou už náročnější ale také účinnější pro vytvarování problémových partií.

  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • QR KÓD
QR kod